Login
Back to forumSee the full topicGo to last reply

Posted By

MMS
on 2020-10-20
14:11:55
 Re: SID-Card, 6th. batch

Congrats! Keep up the good work. I already have my SID baby since years, she can even make coffee happy

BTW I bought my very first Gravis well after it's shining period for 1€. I had to sell it for 10, and it did not fit into my new SFF housing. Still regret that I sold a part of PC history...

Hunoknak :-) Gratula! Csak így tovább! Évek óta megvan a SID kártyám, olyan jóban vagyunk, hogy már kávét is főz... :-D
OFF
Az én Gravis classicomat bőven a kártya csúcskorszaka után vettem meg, egy ládába volt beszórva, 100Ft-ért kaptam meg. Alig fért be a gépbe, óriási a mérete.
Vért izzadtam, mire összehoztam Windows Milleniumon hogy működjön, de az XP-n teljesen beadta a kulcsot.
Egyébként gyönyörű hangja volt, főképp MIDI zenéket hallgattam rajta. Az SFF méretű gépem már túl kicsi volt, lehet hogy eladtam, vagy valamelyik láda mélyén pihen? (volt utána egy Turtle Beach Daytona, amit nagyon gyorsan lecseréltem egy Aureal chipsetes Diamond Monster Sound MX300 3d-re, az tényleg király volt).
Az eddig összes hangkártyám közül a SID kártyához, a Gravishoz és a Diamondhoz fűzött érzelmi viszony :-) Belegondolok, hogy a C16 és C64 konfigok eladása után közel 6 évig hang nélkül (=speaker) játszottam a PC-n :-O )



Back to top


Copyright © Plus/4 World Team, 2001-2024