Login
Back to forumSee the full topicGo to last reply

Posted By

Hifi
on 2021-06-22
09:10:08
 Re: Let’s JoyTest! :)

Helló,helló Újra Itt vagyok..... Hát mit is mondhatnék..... Előzőleg valaki a Fórumban azt elemezte ..... HA rossz a TED,KI kell cserélni, HÁT én is azt mondanám! Miért.....hát én is elővettem a szervíz gyakorlatban kicserélt TED IC-ket,és persze egy két hardware tesztet végeztem velük. Volt olyan is ami fekete-fehérben,illetve véletszerüen színesen is popázott,és persze a joy portok sem működtek. A grafika, a játékok,a programok TÖKÉLETESEN működtek ,csak a színkezelés szivárvány színekben pompázott (na azért a 121szín jelent valamit.....ugye). Ha valakit érdekel,elköldöm Neki! Hardware szempontból azt a (köcsög) diódás kíválasztást (elnézést a kifejezésért) próbáltam kihídalni, DE eredményt nem hozott (feszűltség emelés)! Azt gondoltam (én kis hülye),talán a "mérnökök" már a NÉGY szintű digitális bemenetet gyakorolják! Akik még nem tudnák, 45év után félvezető és elektronika iparból mentem nyugdíjba (TUNGSRAM(Izzó), MEV, Vishay, BOSCH(ahhhh!). 45év után csak azt mondhatom; ezek a "félvezetőSZŐRNYEK" legyenek minél kisebb hőmérsékleten, betartani a működési feszültségeket (szigoroan!) és persze betartani az ESD védelmet! HA pedig a gyártási TECHNOLÓGIA nem volt betartva (távolkelet....) CSAK az ÚR jóindulatára számíthatunk!!! Üdv.: HiFi of TLT



Back to top


Copyright © Plus/4 World Team, 2001-2024