Login
Back to forumSee the full topicGo to last reply

Posted By

Hifi
on 2020-05-14
10:00:10
 Re: Another dead C16

Hi! Húúúú....először is kérnék VALAKIT,hogy fordítsa angolra a következő sorokat...előre KÖSZÖNÖM! Segíteni szeretnék a spanyol faszinak ,hogy feléledjen a C16-os gépe.Az előző években (évtizedekben) sok plussysnak segítettem feléleszteni a gépét (pl. SKORO és még sokan mások),DE a javításért illetve alkatrészekért SOHA nem kértem pénzt,csak esetleg a posta költséget kellet állnia.Ha ez a spanyol C16-os (marcos64-C64-es is!) meg akarja javítani a gépét,én küldenék neki egy TED 8360-ot! Hogy miért? Hát csak azért,mert csak MI,COMMODORE-sok tudunk egymáson SEGÍTENI ilyen vírusos időkben! Ha szüksége van az IC-re,írja meg PONTOS postai címét,és én küldöm!!!Térítés mentesen!Persze hűtő bordákat (CPU-TED) is mellékelek,ezek nélkül nem szabad C16-ban használni!Szerencsére még vannak alkatrészeim szervizes gyakorlatból illetve saját vásárlásból (pl. Bizományi-áruházból,Rádióamatőr találkozók-Szarvas-Lőrinci.....RAM-64k/256k-BASIC,KERNAL-rom,FPLA,TED....).CPU is van,DE csak BELSŐ használatra! Now and Forever Plus/Four Screen! SID-DIGI-Rulez! 2020. Good-Bytes! HiFiofTLT



Back to top


Copyright © Plus/4 World Team, 2001-2024