Login
Back to forumReply to this topicGo to last reply

Posted By

KiCHY
on 2013-10-27
08:41:44
 Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

Hi Mindenki!

Hoztak nekem pár könyvet ajándékba, de nekem nincs rájuk szükségem, kidobni sajnálom, így aki valamelyikre igényt tart, jelezze. Postával tudom eljuttatni (csak belföld), vagy el lehet érte jönni a Jászságba happy

A könyvek:
3+1 Software Manual (angol nyelvű, egész jó állapotú, kicsit koszos a borító)
100+4/3 Játékok és felhasználói programok (közepes állapotú, kicsit koszos a borító, van egy kiesett lapja)
Commodore Plus/4 felhasználói kézikönyv (közepes állapotú, kopott, itt-ott szakadt borító)
Hetedhét Commodore 16 (egész jó állapotú, kicsit koszos a borító)
Commodore Plus/4 User Manual (angol nyelvű, egész jó állapotú, kicsit koszos a borító)
Gépi kódú programozás kezdőknek és haladóknak (egész jó állapotú)

Ha valamelyik könyvre egynél több személy is igényt tart, egyezkedjetek és jelezzétek ki viszi. happy

Posted By

bubis
on 2013-10-28
05:32:58
 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

Ami engem érdekelne: "Gépi kódú programozás kezdőknek és haladóknak"
Az enyém sajnos nagyon ramaty állapotban van.

Posted By

KiCHY
on 2013-10-28
07:28:21
 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

@Bubis: Rendben, igyekszem mihamarabb küldeni.

Posted By

bubis
on 2013-10-28
08:51:48
 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

Nagyon köszönöm! A költségeidet térítendő kérlek küld majd el a számlaszámod, stb. priviben.

Posted By

Chronos
on 2013-10-28
15:13:27
 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

arra én is lecsaptam volna grin az enyém is eléggé tyar, bár tervezek egy pdf verziót csak hiányzik a végéről vagy 20 oldal grin ..mármint a gépikódú progizás könyv..

 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

I wanted to grab that one too Mine is also worn pretty sh*tty, though I'm planning on making a PDF version, but the last 20 pages or so are missing ...that is from the Machine Language book.

Posted By

MMS
on 2013-10-28
16:47:18
 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

hello, komplett könyvet nem tudunk/szabad felraknunk elektronikusan? Megvan a teljes "gépi kódú..." szkennelve, oldalanként 1-1 JPG, de ha szabad és van rá igény, bezúzhatom egy PDF-be is, igaz, még kell 1-2 hét, hogy a költözés után működöképes konfigom legyen, a céges gépen meg letiltották az Usb/mail adatexportot,emiatt azon nem tudom összehozni

 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

Hello, can we/are we allowed to put up full book electronically? I have the full "Machine language..." book scanned, 1 JPG per page, if there's a need for it, I can turn it into a PDF, though I would need about a week for it, so that I can have a working after-move configuration, and on the computer at work they disabled the USB/mail ports, so I can't use that one.

Posted By

Chronos
on 2013-10-29
15:43:54
 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

megvan amugy szkennelve (kis felbontasban), csak gondoltam ocr, es keresheto pdf lenne a real thing.. ha mar a "bibliank"

 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

I have it scanned by the way (only in small resolution), but I guess OCR and searchable PDF would be the read thing... Since it is our "bible"...

Posted By

Csabo
on 2013-10-29
17:22:18
 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

You mean this book? Gépi Kódú Programozás It IS uploaded... The full set of scanned pages is there. You guys don't visit the Publications section often I assume happy It's a lot of work to put stuff up there, so it progresses slowly. If someone has the time to help out, do so (or let me know if some area is not giving you access to edit things).

Posted By

Chronos
on 2013-10-29
17:39:34
 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

jóvan fátter, ez van meg sztem mindenkinek, nekem is, csak én továbbgondoltam (már régebben).. szét is szedtem a könyvem, neki is álltam a céges másológéppel nagyfelbontásban betolni, de húzta mindenfelé a lapokat.. meg mondjuk hiányos. a kereshető pdf nagyon nagy királyság lenne, csak odaugrok a megfelelő rutin magyarázatához oszt jóvilág grin ..vagy csak én használnám 1szál magam?

Posted By

Ati
on 2013-10-29
17:51:17
 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

Már vagy 20 éve beszkennelte mindenki buksiba. LOL

 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

Everyone scanned it into their mind about 20 years ago. LOL

Posted By

Chronos
on 2013-10-30
06:55:27
 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

ati: ha lenne lájk gomb akkor ezt most lájkoltam volna grin

 Re: Plus/4-es könyvek ingyen elvihetők

Ati: if there was a like button, I would have "liked" this



Back to topReply to this topic


Copyright © Plus/4 World Team, 2001-2024